ANSATTE

Skoleåret 2020/2021. Ansatte i permisjon er ikke oppført. Oppdatert okt. 2020

Anneli Arnesen, assistent (vik.)

anneli.arnesen@akgskole.no, tlf. 950 12 499

Arne Kristian Arnesen, vaktmester

Styreleder

arne@akgskole.no, tlf. 918 84 242

Irene Arnesen, assistent (vik.)

irene.arnesen@akgskole.no

Jorun T. Arnesen, assistent

jorun.arnesen@akgskole.no, tlf. 418 04 392

Sigrid Arntsen, faglærer (vik.)

sigrid.arntsen@akgskole.no, tlf. 483 00 827

Kristine Baardsen, renholder (vik.)

Melinda Enlund, kontaktlærer 3. trinn

melinda.enlund@akgskole.no, tlf. +358 44 7977260

Håkan Funck, rektor

Rektor / Daglig leder. 

hakan.funck@akgskole.no, tlf. 967 06 192

Karin Hamnevoll, kontaktlærer 8. trinn

Regneveileder

karin.hamnevoll@akgskole.no, tlf. 473 91 026

Anne-Marie Hågensen, renholder (vik.)

Helene B. Isaksen, kontaktlærer 1. trinn

Teamleder småtrinnet (1.-4.)

helene.isaksen@akgskole.no, tlf. 419 27 921

Eirin Johannessen, faglærer

eirin.johannessen@akgskole.no, tlf. 906 65 008

Britt Klevberg, faglærer

britt.klevberg@akgskole.no

Trine O. Mudenda, faglærer

trine.mudenda@akgskole.no, 917 26 582

Anne Marie Nilsen, renholder

Astrid Helene Nilsen, kontaktlærer 6. trinn

astrid.nilsen@akgskole.no, tlf. 911 98 829

Helene Olsen, assistent

helene.olsen@akgskole.no, 911 30 338

Inger Olsen, renholder

Anniken Romsdal, kontaktlærer 5. trinn

Teamleder mellomtrinn (5.-7.)

anniken.romsdal@akgskole.no

Torill Sivertsen, kontaktlærer 7. trinn

Rådgiver

torill.sivertsen@akgskole.no, tlf. 950 29 892

Maria Solli, kontaktlærer 10. trinn

Teamleder u-trinnet

maria.solli@akgskole.no, tlf. 959 73 992

Stian Strand, kontaktlærer 4. trinn

stian.strand@akgalta.no, tlf. 472 81 181

Annie Suhr, faglærer

annie.suhr@akgskole.no, tlf. 975 17 029

Anne Thomassen, kontormedarbeider/vik. faglærer

anne.thomassen@akgskole.no, Tlf. 917 98 086

Trude Thomassen, Inspektør

trude.thomassen@akgskole.no, tlf. 918 88 599

Sonja Wilhelmsen, kontaktlærer 2. trinn.

Leseveileder. 

sonja.wilhelmsen@akgskole.no, tlf. 911 01 110

Gøril H. J. Winterseth, faglærer

tlf. 905 00 007

Please reload

© Alta Kristne Grunnskole. 

  • w-facebook