Arne Kristian Arnesen, vaktmester

Styreleder

arne@akgalta.no, tlf. 918 84 242

Anne Helene Arnesen, kontaktlærer 6. trinn

anne.arnesen@akgalta.no

Håkan Funck, rektor

Rektor / Daglig leder. 

hakan.funck@akgalta.no, tlf. 967 06 192

Hilde Haugan, assistent

Karin Hamnevoll, kontaktlærer 10. trinn

karin.hamnevoll@akgalta.no

Anne-Marie Hågensen, renholder

Vikar

Helene B. Isaksen, kontaktlærer 3. trinn

Teamleder b-trinnet.

helene.isaksen@akgalta.no

Eirin Johannessen, kontaktlærer 4. trinn

Spes.ped ansvarlig

eirin.johannessen@akgalta.no

May Ragnhild Vasara Jørgensen, faglærer

Britt Klevberg, kontaktlærer 2. trinn.

britt.klevberg@akgalta.no

Anne Marie Nilsen, renholder

Astrid Helene Nilsen, kontaktlærer 8. trinn

astrid.nilsen@akgalta.no

Helene Olsen, lærling

Inger Olsen, renholder

Rut Olsen, assistent

Kontaktlærer for elevrådet.

rut.olsen@akgalta.no

Torunn Pedersen, assistent og faglærer

torunn.pedersen@akgalta.no

Martti Raudas, faglærer

Finsklærer, IKT-ansvarlig.

martti.raudas@akgalta.no

Torill Sivertsen, kontaktlærer 5. trinn

Rådgiver

torill.sivertsen@akgalta.no

Maria Solli, faglærer

Teamleder u-trinnet

maria.solli@akgalta.no

Stian Strand, faglærer

stian.strand@akgalta.no

Annie Suhr, kontaktlærer 1. trinn

annie.suhr@akgalta.no

Anne Thomassen, kontormedarbeider

Ansvarlig for utleie

anne.thomassen@akgalta.no, Tlf. 917 98 086

Trude Thomassen, Inspektør

trude.thomassen@akgalta.no

Sonja Wilhelmsen, kontaktlærer 9. trinn.

Leseveileder. 

sonja.wilhelmsen@akgalta.no

Gøril H. J. Winterseth, kontaktlærer 7. trinn

goril.johansen@akgalta.no

Please reload

ANSATTE

Skoleåret 2018/2019. Ansatte i permisjon / langtidssykmeldte er ikke oppført.

© Alta Kristne Grunnskole. 

  • w-facebook